Przerywnik niedzielny stycznia 06, 2013 Wczoraj wieczorem mi się nudziło.... Miałam szyć spodnie pannom, ale wyszło coś takiego: Mykam grać w The Sims 3 :D Spokojnej niedzieli :* =^-^= Udostępnij Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Udostępnij Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Komentarze Hongse6 stycznia 2013 12:21Ohh jaka fajna letnia sukienka ;) właśnie sobie przypomniałam jak bardzo nienawidzę zimy ! :POdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzAbunia6 stycznia 2013 13:12Cudna sukienka ^^OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzAnonimowy6 stycznia 2013 14:17hejlalka wygląda słodko sukience , ostatnie zdjęcie bardzo mi się podoba .pozdrawiam i życzę miłej niedzieli OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzCoco Dolls6 stycznia 2013 15:38Też próbowałam dzisiaj coś uszyć, ale nic z tego nie wyszło :-( Sukienka świetna taka wakacyjna :-)Pozdrawiam cieplutko.OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzMolly...6 stycznia 2013 16:05fajan ta sukienka :3 a skąd masz takie urocze krzesełko?OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzAnonimowy6 stycznia 2013 16:10No to czekamy na lato :3OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzNatalia6 stycznia 2013 16:22Śliczna sukieneczka. Ta krateczka nasuwa mi na myśl piknik na łące:)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzUnknown6 stycznia 2013 16:53Hello from Spain: I like the new dress. The chair is very nice. Keep in touchOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzelianka6 stycznia 2013 18:56Śliczna ta sukienka <3OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzUrshula6 stycznia 2013 19:34bardzo bardzo ładnie wyszły ci te "spodnie" :) śliczna sukienusia,poka Matyldę w niej!OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzNat6 stycznia 2013 20:25Śliczna! Ach, przypomniały mi się wakacje na wsi ;)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzMiuki-chan6 stycznia 2013 21:35Fajniusia sukieneczka Ci wyszła. :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzRudyKrólik7 stycznia 2013 09:09A ja wolę Sims 2! Na "3" jestem za głupia ;)Śliczna kiecuszka, choć i tak trampki ukradły całe "szoł".OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Ohh jaka fajna letnia sukienka ;)
OdpowiedzUsuńwłaśnie sobie przypomniałam jak bardzo nienawidzę zimy ! :P
Cudna sukienka ^^
OdpowiedzUsuńhej
OdpowiedzUsuńlalka wygląda słodko sukience , ostatnie zdjęcie bardzo mi się podoba .
pozdrawiam i życzę miłej niedzieli
Też próbowałam dzisiaj coś uszyć, ale nic z tego nie wyszło :-( Sukienka świetna taka wakacyjna :-)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam cieplutko.
fajan ta sukienka :3 a skąd masz takie urocze krzesełko?
OdpowiedzUsuńNo to czekamy na lato :3
OdpowiedzUsuńŚliczna sukieneczka. Ta krateczka nasuwa mi na myśl piknik na łące:)
OdpowiedzUsuńHello from Spain: I like the new dress. The chair is very nice. Keep in touch
OdpowiedzUsuńŚliczna ta sukienka <3
OdpowiedzUsuńbardzo bardzo ładnie wyszły ci te "spodnie" :)
OdpowiedzUsuńśliczna sukienusia,poka Matyldę w niej!
Śliczna! Ach, przypomniały mi się wakacje na wsi ;)
OdpowiedzUsuńFajniusia sukieneczka Ci wyszła. :)
OdpowiedzUsuńA ja wolę Sims 2! Na "3" jestem za głupia ;)
OdpowiedzUsuńŚliczna kiecuszka, choć i tak trampki ukradły całe "szoł".