Przejdź do głównej zawartości

Monchhichi

O happy, happy day!!

Dzięki naszemu kochanemu Dollbbiemu,
odzyskałam zabawkę z dzieciństwa :D

Słooodka małpeczka


Trochę ją dopieszczę
i będzie idealna :D

M- Ja wcale nie jestem śpiąca!!


M- Wcaaaaale, niee chcee miii się spaaać...
 

M- Zzzzzz... Zzzzz... Zzzzzz...
 
 

Dollbby jeszcze raz dziękuję :*

=^-^=

Komentarze

 1. jaki słodziaczek :) też chyba takiego miałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To też moje dzieciństwo....., ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. miałam taką podobną!!!!!!!!!!!!!! awww :) ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. też mam taką, nawet w oryginalnym ubranku :) I też model z zamykanymi oczkami :) Moja małpka ma bagatela 34 lata, ale jej stan jest wciąż bardzo dobry. Piękne są takie powroty do lat dziecinnych :)
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie miałam takiej małpki, niestety, choć bardzo chciałam. Śłitas:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje dzieciaki też miały taka małpkę kupioną w Pewexie, pamiętam, ze była słodziutka i nie mogłam się jej oprzeć więc kupiłam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Moja mama jak zobaczyła ta małpkę to zaraz krzyknęła : ...o o takiej Ci opowiadałam :)))). Też coś mówiła właśnie o sklepie Pewex hymmm . Super ,że powstają takie posty i macie takie pamiątki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale super ;)

  http://closertotheedgeblog.blogspot.com/
  http://shinestarminex.tumblr.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Poduchy

Rozszalałam się :D Poduchy zawładnęły mną na dobre... Wieczory coraz zimniejsze,  więc dobrze jest mieć się przytulić  do czegoś miękkiego i ładnego :D
Dziś mam 4 sztuki .

Filcowe kwiatuszki

Kropelki, już tak jesiennie...

Kolorowe kwiatuszki na rozweselenie, wieki mi zajęło wyszycie tych maleństw. Uważam jednak że efekt końcowy mnie zadowolił także możecie spodziewać się większej ilości wyszywanek ;)

Falbaneczka
Na koniec zaprezentuje się Daniel, Który wyraźnie nie może pogodzić się z faktem że to już nie lato.. Zdecydowanie odmówił włożenia koszulki... Stwierdził że jest za dobrze zbudowany żeby się kryć ;)

Daniel wrócił do swojej oryginalnej fryzury. Perukę wyprostowałam ceramiczną prostownicą do włosów. Zrobiło się lekkie sianko, ale do opanowania.
Poduszek na razie styknie. Teraz muszę pomyśleć nad jakimś odzieniem nowym dla stada, bo większość siedzi na półce półnaga i zafochana...
To bywajcie ;)
=^-^=

upss...

Szukałam dziś czegoś w bezmiarze internetu...
Znalazłam swego zapomnianego bloga....
Wczoraj znalazłam swoja maleńką Blu...
Czy to znak ze mam tu powrócić?
Pomyślę nad tym, puki co działam na instagramie ;)

Rutyna

Witajcie, czas na emigracji tak szybko płynie że nawet sobie nie wyobrażacie... Prędkość światła to za wolno...   Podejrzewam że to wina? A może zasługa?? rutyny. Dzień do dnia podobny, wstać, zjeść, zakupy, obiad, praca, spać, wstać, zjeść.... itd.. Z jednej strony to dobrze, bo człowiek nie ma czasu myśleć, wymyślać i przemyślać... Jest to też rodzaj jakiejś stabilizacji. W sumie to ja nawet lubię rutynę, bo wiem czego się mogę spodziewać. Wiem jak będzie wyglądał mój dzień, oczywiście do pewnego stopnia, bo wszystkiego nie da się przewidzieć.. Lubię ten komfort "wiedzenia", to mnie trochę uspokaja. Kiedyś usłyszałam od znajomej że mam "mózgowe ADHD", właśnie przez ten chaos w mojej głowie, galopadę myśli, trylion pomysłów na ułamek sekundy rutyna mnie ratuje. Wiem co mam zrobić, wiem po co mam wstać, wiem co po czym ma nastąpić. Gdy jakimś cudem umknie mi kawałek układanki, dzień traci równowagę a razem z nim ja... Dlatego lubię rutynę i kocham swój chaos, bo ch…