Przejdź do głównej zawartości

Szycia szał

Wpadłam w szyciowy szał...
Amok dosłownie.....
Jak zaczęłam  to skończyć nie mogłam...
aż właśnie nadeszla ta wiekopomna chwiła.... ;p

Dziś o 22,30 zakończyłam proces szycia :D

Zdjęcia na szybko, przed chwilą robione :D

Zapraszam :D
Kompleciki jaki są każdy widzi ;)
Imago, mam nadzieję że się podoba ;)

=^-^=

Komentarze

 1. Wow :D ale naprodukowałaś!! Wszystkie ubranka są rewelacyjne, ale czerwona bluza z kapturem powala!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba się a jakże! Jesteś niesamowita! ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. No, no w jeden wieczór szycie i pokaz mody. Urocze ciuszki, bluza z motylkiem najładniejsza.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się, czerwona bluza z kapturem powala :) Biorąc pod uwagę "paskudkowy" rozmiar kaptura trzeba uważać przy wietrznej pogodzie, żeby lalki wiatr nie porwał ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. kaptur powala!!! ty jesteś normalnie pokręcona!jak juz wpadniesz w szał,to koniec!

  OdpowiedzUsuń
 6. Hi hi, przy takim rozmiarze łebka, kaptur wygląda jak peleryna superbohatera. ;) Jeden szał, a panna ma szafę zapełnioną bardzo zacną garderobą!

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne ciuszki! I ile tego wszystkiego! :) Czerwona bluza rządzi! :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Poduchy

Rozszalałam się :D Poduchy zawładnęły mną na dobre... Wieczory coraz zimniejsze,  więc dobrze jest mieć się przytulić  do czegoś miękkiego i ładnego :D
Dziś mam 4 sztuki .

Filcowe kwiatuszki

Kropelki, już tak jesiennie...

Kolorowe kwiatuszki na rozweselenie, wieki mi zajęło wyszycie tych maleństw. Uważam jednak że efekt końcowy mnie zadowolił także możecie spodziewać się większej ilości wyszywanek ;)

Falbaneczka
Na koniec zaprezentuje się Daniel, Który wyraźnie nie może pogodzić się z faktem że to już nie lato.. Zdecydowanie odmówił włożenia koszulki... Stwierdził że jest za dobrze zbudowany żeby się kryć ;)

Daniel wrócił do swojej oryginalnej fryzury. Perukę wyprostowałam ceramiczną prostownicą do włosów. Zrobiło się lekkie sianko, ale do opanowania.
Poduszek na razie styknie. Teraz muszę pomyśleć nad jakimś odzieniem nowym dla stada, bo większość siedzi na półce półnaga i zafochana...
To bywajcie ;)
=^-^=

upss...

Szukałam dziś czegoś w bezmiarze internetu...
Znalazłam swego zapomnianego bloga....
Wczoraj znalazłam swoja maleńką Blu...
Czy to znak ze mam tu powrócić?
Pomyślę nad tym, puki co działam na instagramie ;)

Rutyna

Witajcie, czas na emigracji tak szybko płynie że nawet sobie nie wyobrażacie... Prędkość światła to za wolno...   Podejrzewam że to wina? A może zasługa?? rutyny. Dzień do dnia podobny, wstać, zjeść, zakupy, obiad, praca, spać, wstać, zjeść.... itd.. Z jednej strony to dobrze, bo człowiek nie ma czasu myśleć, wymyślać i przemyślać... Jest to też rodzaj jakiejś stabilizacji. W sumie to ja nawet lubię rutynę, bo wiem czego się mogę spodziewać. Wiem jak będzie wyglądał mój dzień, oczywiście do pewnego stopnia, bo wszystkiego nie da się przewidzieć.. Lubię ten komfort "wiedzenia", to mnie trochę uspokaja. Kiedyś usłyszałam od znajomej że mam "mózgowe ADHD", właśnie przez ten chaos w mojej głowie, galopadę myśli, trylion pomysłów na ułamek sekundy rutyna mnie ratuje. Wiem co mam zrobić, wiem po co mam wstać, wiem co po czym ma nastąpić. Gdy jakimś cudem umknie mi kawałek układanki, dzień traci równowagę a razem z nim ja... Dlatego lubię rutynę i kocham swój chaos, bo ch…